Genové klíče

Genové klíče pro mě představují jedinečnou cestu sebepoznání.  Považuji je za univerzální a nadčasový způsob jak pochopit sebe a svět.

Je to systém, který zahrnuje 64 aspektů lidského vědomí. A každý aspekt představuje určitou kvalitu či vlastnost v nás. Každá ta kvalita se na různých úrovních vědomí projevuje jinak. Na úrovní nevědomí, ji nazýváme jako stín. Když o té kvalitě víme, tak ji používáme jako dar, jako talent.

Podle datumu, místa a času narození lze určit, které z aspektů jsou v našem životě důležité a můžeme je rozvíjet.

Díky objevování a postupnému přijetí svých nevědomých strachů měníme frekvenci vědomí a postoj k životu. Pokud jsme ochotni se setkat se svými strachy, uloženými v našem podvědomí, můžeme je transformovat. Přijetí našich stínů nám pomáhá vystoupit z role oběti a změnit způsob, jakým si tvoříme svoji realitu.

Genové klíče nás vybízejí k tomu, abychom se vraceli zpět k sobě a naslouchali si.

Vycházejí z předpokladu, že zásadní je především náš postoj, který určuje, jak se bude konkrétní situace či náš život odvíjet.

Genové klíče přispívají k sebeuvědomění a mohou vám pomoci odpovědět na otázky jako např. Proč tu jsem?  Jaké jsou moje výzvy v životě či ve vztazích? Jaké jsou moje emoční a myšlenkové vzorce? a řadu dalších.

 Ráda vás uvedu do světa Genových klíčů.

Seznámím vás se základními principy Genových klíčů, ukážu vám možnosti, jak se jim můžete věnovat a uvést je do praxe. Provedu vás  hologenetickým osobním profilem. Zajistím základní orientaci, tak abyste mohli zahájit vlastní kontemplaci/samostudium.

Cena konzultace je 1500,- Kč, délka trvání cca 1,5 hod.

Genové klíče slouží především k samostudiu a osobní kontemplaci. Možností jak k jejich studiu přistupovat je celá řada, viz https://www.genoveklice.cz/genove-klice/jak-s-gk-pracovat/

Další a velmi užitečné informace najdete na www.genoveklice.cz.

KNIHY

Pokud jste z Olomouce a blízkého okolí můžete si u mě zakoupit knihy a další materiály ke Genovým klíčům nebo využít moje služby.

Kniha Genové klíče

880,00 Kč

Kniha Zlatá Cesta 1.Díl – Průvodce Aktivační Sekvencí

385,00 Kč

 

Kniha Zlatá Cesta 2.Díl – Průvodce Venušinou Sekvencí

550,00 Kč

Kniha Zlatá Cesta 3. Díl – Průvodce Perlovou Sekvencí

390,00 Kč

Výkladové Karty

820,00 Kč

 Kruhový Kalendář 2022

220,00 Kč

Kniha Umění Kontemplace

484,00 Kč

Zlatá Cesta Komplet – Tři Díly

1 155,00 Kč

ANDĚLSKÁ MANDALA

220,00 Kč

Kniha Sedm Posvátných Pečetí

550,00 Kč